5 نکته طلایی برای خرید پیجر

5 نکته طلایی برای خرید پیجر

(با رعایت این نکات بهترین پیجر بازار را خریداری نمایید)

در مقالات گذشته با پیجر، پیرو تاریخچه و کاربرد آن صحبت کردیم و متوجه شدیم با استفاده از پیجر کدام یک از نیازهایمان برطرف می شود.

چرا از پیجر استفاده کنیم؟

در این مقاله سعی می کنیم با استفاده از آموزش نکات طلایی به چگونگی پیدا کردن یک پیجر مناسب در بازار و خرید آن بپردازیم.

پرسان بهترین تولید کننده پیجردرایران

 

1_شناخت نیاز

پیجرهای متفاوتی اعم از داخلی و خارجی با طرح ها،مدل ها و کارایی های متفاوتی در کشور موجود است.

اما اینکه کدام یک برای ما مناسب تر است،بستگی به نوع کاربرد،بودجه و استراتژی خرید ما دارد.

باید اطلاع داشته باشیم برای چه کاری و با چه رویکردی نیاز به پیجر خواهیم داشت.

به طور مثال اگر ما پیجر برای فودکورت لازم داریم پیجرهای لرزشی با حداقل برد 200 متر می تواند گزینه خوبی برای ما باشد یا برای استفاده پیجر در رستوران نیاز به پیجرهای رومیزی با فراخوانی کردن داریم.در کارواش،خانه سالمندان و کلینیک ها به دلیل وجود صدای زیاد،مشکلات شنوایی و رعایت سکوت استفاده از پیجرهای لرزشی یا نورایی مناسب تر است.اما در تاپینگ های بستنی،آبمیوه و فست فود برای جذابیت بیشتر (LED)

می توان از پیجرهایی استفاده کرد که قابلیت صدا و لرزش را همزمان دارند.پس اولین مرحله برای خرید پیجر آگاهی ما از نوع استفاده از پیجر می باشد.پیشنهاد می کنیم برای شناخت هرچه بیشتر نیاز خود مقاله پیجر و کاربرد آن را مطالعه کنید. 

تاریخچه پیجر

2_شناخت بازار

دومین مرحله برای خرید پیجر شناخت بازار است.اگر بازار و قیمت های موجود در آن را به خوبی نشناسیم ممکن است که پیجری را با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت اصلی آن خریداری کنیم. با اندکی جست و جو در بازار ایران  می توان فهمید پیجرهای متفاوتی با قیمت های گوناگون موجود می باشد.

با شناخت بازار می توان فهمید که پیجر مورد نظر ما  درچه حد نمودار قیمتی وجود دارد و آگاهانه نسبت به قیمت های دیگر به خرید پیجر مورد نظر پرداخت.

پس برای خرید بهتر قبل از هز اقدام دیگری شناخت بازار مهم است.

پرسان نوآوری در خدمت

3_قیمت بر مبنای کیفیت

شاید بزرگترین و مهم ترین مسئله و دغدغه ما با توجه به گرانی های موجود،قیمت پیجر می باشد.بغیر از شناخت بازار (که به آن پرداختیم) فاکتورهای دیگری برای اینکه بفهمیم یک محصول چقدر ارزش دارد وجود دارد مانند:

مقایسه محصولات با یکدیگر: فهمیدن اینکه  محصولات در چه رنج قیمتی وجود دارد کار سختی نیست کافیست در بازار (چه حقیقی و چه مجازی) تحقیق کنیم تا جدول کلی قیمت ها از ارزان ترین تا گران ترین آن را متوجه شویم.

مواد اولیه:مواد به کار رفته در محصول از مهم ترین فاکتورها می باشد.به نظر بنده اگر مطمئن شدید شرکتی از مواد اولیه عالی در ساخت محصولات خود استفاده می کند اما قیمت آن کمی بالاتر از بقیه شرکت ها است هیچ شک و تردیدی در خرید آن محصول نکنید.

میزان کارایی در بازده زمانی:به طور مثال اگر کارایی پیجر شرکتی 2 سال با قیمت 2.000.000میلیون تومان است،اما شرکتی 3 سال کارایی با قیمت 3.000.000 میلیون تومان را دارد، با یک تحقیق به این مسئله پی می برید که قطعاً شرکت دوم برای خرید مناسب تر است.

یکی از نکات مهم در مقوله کارایی،گارانتی است که مفصل درباره آن صحبت خواهیم کرد.

                                                  پرسان

بهترین قیمت                        بهترین کیفیت                   بهترین کارایی

4_گارانتی و خدمات پس از فروش

متاسفانه موضوع گارانتی در کشور ما موضوع ساده و بسیار کم اهمیتی است در صورتی که گارانتی ضمانت یک خرید خوب می باشد.

با خرید معمولی بدون گارانتی با قیمت کمتر از سایر محصولات نه تنها شما سود نکرده اید بلکه ضرر بسیار بزرگی را متحمل شده اید. زیرا با هزگونه آسیب دیدن آن محصول هیچ ارگان،نهاد و شرکتی پاسخگوی شما نیست. این نکته را هم در نظر داشته باشید که گارانتی و خدمات پس از فروش بیشتر دلیل بر بهتر و باکیفیت تر بودن آن محصول نیست.

پس نه تنها در خرید پیجر بلکه در خرید هر محصولی حواستان به گارانتی و خدمات پس از فروش آن باشد.

تمامی محصولات پرسان دارای گارانتی و خدمات دهی پس از فروش می باشند.

 

شناخت و انتخاب محصول هدف

حال که نیاز خود،بازار،قیمت و گارانتی را شناختید،نوبت به شناخت محصول با توجه به سلیقه،نوع نیاز(که به آن پرداختیم)،محل مورد استفاده و کاربرد می رسد.

تنها نکته ای که درمورد انتخاب محصول  وجود دارد این است که حواستان باشد که محصول مورد نظر دارای مهر شرکتی و ضمانت نامه رسمی می باشد و آن را از مراکز معتبر خریداری نمایید.

پیشنهاد می شود درمورد انتخاب محصول هدف از افراد با تجربه و کسانی که از پیجر استفاده های بیشتری دارند مشاوره بگیرید.   

                                                                   مشاوره

                                           در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید

در خرید خود موفق باشید

 

 

             

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *