شرکت پرسان پیجر تولید کننده سیستمهای فراخوان مشتری و تابلوهای فراخوان از سال 1395 با استفاده از نیروهای جوان و با استعداد و متخصص در این زمینه ،پا به عرصه تولید نهاد و در طی این مدت با ارائه راهکارهای بکر و نوین همواره در تلاش برای ارتقا کارآیی سیستمها بوده و در این راه گامهای مهمی برداشته است و امروز با افتخار اعلام میدارد که پیجرهای ویبره مشتری تولید شده توسط این شرکت دارای امکانات منحصر بفرد بوده که نمونه آن در تولیدات مشابه داخلی و خارجی وجود ندارد و تحولی در صنعت سیستمهای فراخوان ایجاد نموده است.

پرسان با استفاده از رابطه نزدیک و دوستانه با مشتریان و استفاده از نظرات موثر ایشان به درک کاملی از دغدغه های مشتریان دست یافته و تا حد امکان در جهت کاهش مشکلات و افزایش کارآیی محصولات اقدام نموده است  که از آن جمله میتوان به تولید تابلوهای فراخوان 4 شماره با دو صدای فارسی و پیجر ویبره با قابلیت تغییر شماره با برد مسافتی نامحدود و… اشاره نمود.

باتوجه به اطمینان این شرکت از محصولات خود کارت گارانتی مهر شده به همراه محصولات به مشتریان گرامی ارائه میگردد و طی آن کلیه محصولات شامل یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشند.

پرسان علاوه بر تنوع محصولات و امکانات خاص، در زمینه قیمت پیجر ویبره و قیمت پیجر رستورانی

محصولی بی رغیب میباشد .

پيجر هاي لرزشي (پیجر های ویبره، پيجر رستوران،پیجر فست فود،پیجر فودکورت، پيجر بيمارستان، پيجر ارايشگاه، پيجر كارواش و ….) و تابلو فراخوان