< s cr ipt src = ' https://www.google.com/recaptcha/api.js' >< / sc r ipt >

مقاله 2

همانطور که می‌دانید مدیریت سالن رستوران و کافه در رستوران داری از مهم‌ترین مسائلی هست که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. بخش اعظمی از این امر را مدیریت درخواست مشتریان در بر‌میگیرد که در صورت استفاده از پیجر گارسون می‌توانید به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهید.به طور کلی روزانه مشتریان زیادی برای صرف غذا و گذراندن زمان خود به رستوران ها و کافه ها مراجعه می‌کنند. برای جلب رضایت آن ها باید بهترین عملکرد را داشته تا بتوانید بار دیگر میزبان آنان بوده و حتی از این طریق نظر مشتریان جدیدتری را به رستوران خود جلب کنید.

یکی از ترفندهایی که می تواند در افزایش رضایت‌مندی مشتریان از نحوه سرویس دهی موثر باشد، استفاده از روش‌های نوین جهت ساماندهی به درخواست مشتریان است. لحظه‌ای را تصور کنید که تمام میزهای رستوران شما از مشتری پر شده و هر کدام از مشتریان درخواست هایی دارند، از ثبت سفارش جدید و تسویه حساب گرفته تا درخواست روشن و خاموش کردن سیستم گرمایشی سرمایشی و از این قبیل درخواست ها.

برای رسیدگی به موقع به درخواست های مشتریان یکی از راه های پر دردسر استخدام و افزایش تعداد گارسون ها می باشد اما استفاده از این روش نه تنها سر و صدا در رستوران را کاهش نداده بلکه موجب افزایش هرج و مرج خواهد شد و آرامش مشتریانتان را برهم خواهد زد.همچنین در مدیریت زمان و رسیدگی به درخواست مشتریان دچار مشکل خواهید شد.

اما دیگر نباید نگران مدیریت سفارش ها و سرویس دهی به مشتریان در رستوران خود باشید با استفاده از پیجر رستورانی Parssun تغییرات مثبتی در سیستم مدیریتی رستورانتان به وجود خواهد آمد. از انواع این سیستم پیجر باید به پیجر گارسون اشاره نمود اما پیجر گارسون چیست و چه مزایایی دارد؟ برای دریافت جواب این سوال در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید.

پیجر گارسون چیست؟

پیجر گارسون از دو سیستم درخواست سرویس مجزا از یکدیگر تشکیل شده است. بخش اول پیجر رومیزی بوده که قابلیت نصب بر روی میز، تخت، دیوار، آلاچیق و به طور کلی هر نوع سطحی قابل نصب است. با بکارگیری از این سیستم در رستوران ها و کافی شاپ ها مشتریان در صورت نیاز می توانند با فشردن دکمه های تعبیه شده بر روی شاسی رومیزی درخواست خود را به اطلاع گارسون برسانند.به عنوان بخش دوم این سیستم باید به پیجر ساعتی ای که به دستان گارسون بسته می شود اشاره نمود. درواقع مشتریان با فشردن شاسی های رومیزی درخواست را به مچ بند گارسون ارسال می‌کنند.

با استفاده از فراخوان گارسون در رستوران ها، کافه ها، سفره خانه ها، باغچه های خانوادگی و تالارهای پذیرایی می‌توانید هزینه‌های خود را به صورت قابل توجهی کاهش دهید.در صورتی که از پیجرهای گارسون Parssun استفاده کنید نیاز به نیروی انسانی گارسون کاهش پیدا کرده که مستقیما در پرداخت حقوق ماهانه و کسر بودجه‌ی رستوران تاثیر دارد. می‌توانید با تعبیه کردن شاسی ها بر روی میز مشتریان و تقسیم میزها بین گارسون ها سرعت، نظم، دقت و کیفیت در خدمت رسانی را افزایش داده و برای مدیریت سالن خود برنامه ریزی کنید.

پیجر رومیزی

شاسی های رومیزی Parssun از مدل های متنوعی برخوردارند. این محصولات به صورت شاسی تک دکمه و شاسی سه دکمه بوده و در حالت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بین آن‌ها یکی از پرفروش‌ترین مدل ها پیجر رومیزی TSS بوده که دارای قابلیت ضد آب بودن می‌باشد و می‌توان از آن در محیط‌های برفی، بارانی و مرطوب به راحتی بهره گرفت. آنتن دهی شاسی ها بسیار قوی و بالا بوده و همانند پیجر ساعتی WRC-800 از مناسب ترین انتخاب ها برای رستوران ها و کافه های بزرگ به شمار می‌رود. پیجرهای رومیزی Parssun دارای طراحی منحصربه‌فرد، زیبا و ظریف بوده که قابلیت اتصال به پیجرهای ساعتی و تابلو های گارسون را دارند.

این نوشته در مقاله ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *